İçeriğe git

06.03.2013 tarihinden itibaren websitemiz üzerinden yapılan eposta kayıtları ve alışverişler konusunda sadece bu sayfada yazanlar geçerlidir.

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız

1. 'TenisSanati.com' web sitesine üye olan kayıtlı kullanıcıların doldurduğu kayıt formu, kullanıcıların kendileriyle iletişim kurabilecekleri bilgileri (adları veya e-posta adresleri gibi) vermelerini gerektirmektedir. Halil Öztürk ve 'TenisSanati.com' Yönetimi, eposta bültenleri, forum ve alışveriş akdederken bildirilen kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacak, paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

2. 'TenisSanati.com' , web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. 'TenisSanati.com'', link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

3. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde 'TenisSanati.com', işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir:

4. 'TenisSanati.com', kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını ( Cookie ) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin kullanıcının tarayıcısına ( browser ) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak Internet'in kullanımını kolaylaştırır.Teknik iletişim dosyası, web sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıklarını hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

5. 'TenisSanati.com', işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. 'TenisSanati.com'', değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.


İçeriğe dön | Ana menüye dön